Miód wiosenny

PRAWDZIWY MIÓD WIELOKWIATOWY WIOSENNY

Produkt Polski

Masa netto: 1,2 kg (+/- 100g)

 

Nowe etykietki na naszych miodach. Miód płynny i skrystalizowany.

 

DLACZEGO WARTO KUPIĆ NASZ MIÓD?
  • Sprzedajemy naturalny miód najwyższej jakości
  • Jakość miodu potwierdzona badaniami weterynaryjnymi
  • Miód pochodzi z ekologicznie czystych terenów
  • Jako nieliczni sprzedajemy tylko własne wyroby
  • Nie prowadzimy skupu miodu
BO WIEMY CO SPRZEDAJEMY
Informacje o produkcie
Nasz miód wielokwiatowy wiosenny występuje w kolorze jasnym, charakteryzuje się zapachem delikatnych kwiatów, zaś smak miodu jest łagodny. Wiosenny miód dość szybko ulega krystalizacji, uzyskując przy tym barwę jasnoszarą lub jasnobrązowa. Krystalizacja jest zjawiskiem naturalnym, zachodzącym w każdym naturalnym miodzie. Proces krystalizacji nie zmienia jego wartości odżywczo-leczniczych, lecz tylko jego konsystencję. Skrystalizowany miód możemy przywrócić z powrotem do płynności podgrzewając go wolno w temperaturze 40oC. Miód najlepiej podgrzewać w kąpieli wodnej od czasu do czasu mieszając. Pamiętajcie Państwo, że pełna krystalizacja świadczy o najwyższej jakości miodu.

Wartości odżywcze 100g
Wartość energetyczna: 340 kcal (1420kJ) - 17%
Węglowodany nie mniej niż: 70g - 26%
Białko: 0,3g - 0,6%
Tłuszcze i cholesterol 0,0g - 0%

Właściwości odżywczo-lecznicze miodu wielokwiatowego
Miód wielokwiatowy nadaje się szczególnie do walki ze stanem alergicznym, chorobami serca, naczyń krwionośnych w leczeniu dróg oddechowych przy przeziębieniu, grypie, wyczerpaniu fizycznym i psychicznym. Goi powierzchnie żołądka i dwunastnicy oprócz tego pozytywnie działa na wątrobę, drogi żółciowe i nerki. Miód może być również stosowany zewnętrznie do gojenia ran i oparzeń, bo jego właściwości lecznicze zapobiegają powstawaniu blizn i pęcherzy po oparzeniowych. Przyczynia się także do obniżenia tętniczego krwi i zahamowani procesu miażdżycowego.

PAMIĘTAJ ZDECYDOWANIE NAJLEPSZĄ GWARANCJĄ NA PRAWDZIWOŚĆ MIODU JEST KUPOWANIE GO OD ZAUFANEGO PSZCZELARZA. PSZCZELARZE TO LUDZIE WSPANIALI, KOCHAJĄCY NIE TYLKO PSZCZOŁY, ALE PRZEDE WSZYSTKIM POLSKĄ PRZYRODĘ. KUPUJĄC NASZ MIÓD PO PROSTU RAZ TRZEBA ZAUFAĆ I SPRÓBOWAĆ.

Spróbuj innych naszych miodów:

  • Miód wielokwiatowy wiosenny
  • Miód wielokwiatowy letnio-jesienny